Tomáš Fodor, učitel
Zažil jsem u Lenky CST, a jsem velice spokojen. Mít hlavu v jejich léčivých rukách bylo opravdu hluboce uvolňující a uklidňující. Po terapii moje migréna na několik dnů zmizela. Dostávat kraniosakrální terapii je jedním z nejlepších relaxačních zážitků, jaké jsem kdy měl na masážním stole.
Zita Pavlištová, terapeut, tanečnice a zakladatelka prostoru Druna
Překvapilo mě jak během svého prvniho jediného kursu nabrala Lenka takové dovednosti. Thajská masáž je jedna z masáží, na které se vždycky těšim. Právě proto že je velmi fyzická, používa tlak i protaženi. Lenka je jednou z masérek, jejihz fyzicka přítomnost je dokonalá a to usnadňuje klientům proces odevzdání se a uvolnění se.
Petr Kopejska, terapeut
Zmínil jsem se nedávno Lence o tom, že mám hůře pohyblivé prsty pravé ruky. Zareagovala ihned a nabídla mi thajskou akupresuru, při které lze uvolnit energetické dráhy na ruce, a tím prstům dodat potřebnou energii. Lenčina pohotová reakce mne nepřekvapila, protože vím, že je připravena kdykoli, když je potřeba pomoci a využít tak svých schopností a dovedností ku prospěchu svých přátel, známých, rodinných příslušníků i takzvaných "cizích" lidí. Terapie probíhala v čajovně. Trvala něco přes půl hodiny a kromě prstů byla rozšířena na bolavá záda. V pravé ruce jsem cítil okamžitou úlevu. Byla lehčí, svobodnější, čistší a ač jsem tomu moc nevěřil, prsty byly o den později při hře na kytaru opravdu čilejší! Pro větší účinek je určitě dobré terapii několikrát opakovat.
Při terapii mne jako úplného laika ještě zaujalo, že k ulevě bolestí v bederní části páteře došlo tak, že Lenka pracovala na chodidlech a nártech mých nohou a přitom jsem cítil zřetelný proud úlevné enregie, který stoupal od kostrče vzhůru!
Jiří Mašek, vydavatel OSUD.cz
„S kranio-sakrální terapií jsem se setkal poprvé již kolem roku 2004. Chodíval jsem tenkrát k Abhě, jedné z propagátorek a později i učitelek této metody v Česku. Když na čas díky mateřství přestala praktikovat, bylo mi to líto. CST mi dělala velmi dobře, uvolňovala svalstvo a ztuhlá záda, zlepšovala psychiku, ba dokonce nořila občas do regresních vzpomínek a očišťovala. Nikdy nezapomenu, jak se jednou dokonce má nervová soustava rozvibrovala ve stavu obrovské blaženosti, ne nepodobném mnohaminutovému orgasmu. No a po čase se k terapiím CST zase vracím. Lenka sice teprve začíná v ČR, ale zdá se mi, že její ruce i celá bytost již ví, jak svého klienta „podržet“ tak, aby terapie splnila svůj cíl. Myslím, že CST se nedá moc naučit, člověk to v rukách a celé bytosti má, nebo nemá. Jsem přesvědčen, že Lenka má a rád k ní budu na terapie docházet….“
Iva Mikulenková, zdravotní sestra
Celý život mě provázela bolest zad, časem jsem si na ni zvykla a stala se součástí mého života. Dávno jsem přestala věřit, že by mě mohla někdy opustit, navštěvovala jsem různé masáže, které mě ulevily vždy jen na krátkou dobu. A pak jsem potkala Lenku, už po první ukázce jsem tušila, že její masáž je ta pravá a byla. Stal se zázrak, po dlouhých letech mě záda nebolí a život je hned krásnější. Všem vřele doporučuji :)))
Roman Budík, ředitel výrobního závodu
"Za Lenkou jsem přišel s urputnými bolestmi vystřelujícími od krční páteře do hlavy, které doprovázelo brnění v rukou a obličeji, občas se závratěmi a migrénami. Vše bylo následkem úrazu při sportu. O kranio-sakrální terapii jsem v té době vůbec nic netušil. Od lékaře jsem dostal naordinovánu rehabilitaci, ta mi však můj zdravotní stav spíše zhoršovala. I proto jsem hledal alternativní řešení. Lenka zareagovala ihned po mém telefonátu, přizpůsobila se mému nabitému pracovnímu programu a našla si hned čas o víkendu.

Již po prvním zákroku došlo k velkému zlepšení, napětí v hlavě i na páteři mi povolilo. Po několika měsících trápení jsem konečně cítil příjemné uvolnění a proudící energii. Postupně s každou další návštěvou se mi problémy výrazně zredukovaly na snesitelnou úroveň, již nepotřebuji prášky na bolest. Lenka dává něco navíc, nejde jen o mechanické uvolnění, ale o znovu rozproudění energie v těle. Svou léčbu Lenka kombinuje ještě s homeopatiky a přírodními preparáty na odkyselení organismu. Na Lence si cením nejen jejích výsledků, ale i osobního lidského přístupu a vřele ji všem doporučuji.
Alžběta Havlíková, účetní a na mateřské dovolené
Kamilka se narodila císařským řezem po dvacetihodinovém porodu, který se bohužel nezdařil zvládnout přirozenou cestou. Byla jsem v narkóze, takže ji v podstatě dostala i Kamilka.

A jak to prý bývá u dětí rozených císařem pod narkózou, Kamilka stále jenom plakala a hodně málo spala (max. 12 hodin denně což je na novorozence opravdu málo). Křičela každý den nonstop od pěti od odpoledne do půl třetí do rána. Když se v noci vzbudila, trvalo mi hodinu než se mi jí podařilo znovu uspat. Zlobilo jí bříško, ale ještě něco dalšího s čím jsem si nevěděla rady. Asi po měsíci a půl…to už jsem padala únavou a vyčerpáním… se to o trošku zlepšilo. Ale opravdu jen trošku. Kamča začala usínat okolo dvanácté v noci. Ale s křičením to bylo pořád hrozné. Prostě buď spinkala nebo se kojila nebo křičela…téměř nikdy nebyla vzhůru aniž by neplakala.

Pak jsem dostala kontakt na Lenku. Začali jsme s Kamilkou k Lence docházet na kranio. První hodinu docela dost plakala, ale už na té další byla o dost klidnější a nechala se od Lenky chovat. A zhruba po třech terapiích Kamilka najednou ze dne na den začala chodit večer spát okolo osmé hodiny večerní. Bylo to prostě báječný, konečně jsem si mohla odpočinout. Na terapie jsme chodili dál a pořád se to zlepšovalo. Teď je Kamilka půlroční miminko a je jako vyměněná. Už nám pláče jen když je unavená nebo má hlad. Taky spaní se upravilo. Asi to nebude nikdy spavé dítě, ale začala spát i přes den a noci už mě budí daleko méně než dřív. A hlavně když se probudí tak během 15ti minut zase usne Je na mě sice pořád ještě dost závislá a musím jí hodně chovat, ale už je to bez pláče což je pro mě úžasná úleva. Asi by z toho časem vyrostla jako jiné děti, ale nevím jestli bych se toho zlepšení dočkala se zdravím rozumem! :o) Díky Lence se Kamilce a vlastně i mě daří daleko lépe. Konečně si to mateřství můžu naplno užívat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one