Kundalíni jóga
Kundalini jóga je efektivní systém vnitřní transformace a osobního rozvoje. Stimuluje osobní růst skrze praktikované techniky, které posilují nervový systém a balancuje hormonální systém těla. Meditace prováděné v kundalíni zlepšují mentální koncentraci a zvyšují pozornost. Kundalini zahrnuje všechny jógické techniky.

Kundalini jóga uvědomění zahrnuje jednoduché jogické techniky, které může praktikovat každý bez rozdílu věku nebo fyzické zdatnosti. Je to technika, která zahrnuje techniku dýchání (pranayan), jogické pozice (asana), zvuku, zpívaní manter (mantra) a meditaci. Kundalini jóga je efektivní systém vnitřní transformace a osobního rozvoje.

Praktikováním kundalini jógy může každý získat zdravé tělo, nastolit vyváženou mysl, rozvinout kontakt s vlastní vnitřní moudrostí a také otevřít dveře svému plnému potenciálu. Kundalini cvičení dodá tělu vnitřní záři, zdraví, a pokoj tak, že každý bude schopen čelit úspěšně životním výzvám a být plný energie.

Kundalini jóga podle učení jógího Bhajana, který tuto jógu představil západu, nám dává možnost dosáhnout a poznat vlastní účel života. Kundalini jóga není ale náboženství, je to vědecká technika, která je nástrojem k poznání sebe sama. Je to jóga, která nás probouzí uvnitř. Kundalini jóga podporuje pozitivní přístup k životu, radost, aktivitu, kreativitu a fyzické i psychické zdraví organismu. Jako jóga omlazující a ozdravující zahrnuje v sobě kundaliní jóga dynamická cvičení, statické pozice - asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter.

Kundalini jóga je jóga pro ty, co se potřebují vypořádat s denními výzvami a stresy v zaměstnání, staráním se o rodinu a pro ty, co podnikají. Kundalini jóga je tu pro všechny, kteří se chtějí s těmito výzvami vypořádat úspěšně.

Kundaliní jóga má vedle duchovního a esoterického poslání také léčivé účinky. Je to jóga o zdraví fyzickém i duševním. Lekce kundaliní jógy obsahuje krije (soubor konkrétně zaměřených cviků), meditaci a procvičování dechu, což blahodárně působí na očištění a rozproudění energie a přináší ozdravný efekt.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one